boyakoruma.com Hakkında

Profesyonellerin tercih ettiği ürünler.

Boyakoruma.com, detaylı araç bakım (detailing) sektöründe 10 yıldan fazladır hizmet veren profesyonellerin uygulamalarında kullandığı en güvenilir, en kaliteli ve en etkili ürünleri dileyen herkesin kendi araç bakımında kullanabilmesi için sunduğu bir e-ticaret sitesidir. Boyakoruma.com üzerinden satışı yapılan tüm ürünler araç bakım uzmanları tarafından uygulamalarında sıklıkla kullanılan ve tavsiye edilen ürünlerdir. Bu nedenle boyakoruma.com üzerinden araç bakım uygulamalarınız için satın alacağınız tüm ürünler, profesyonel bir araç bakım uygulaması yapmanıza sizi bir adım daha yaklaştıracaktır.

Boyakoruma.com sektörde 10 yıl boyunca biriktirdiği tecrübeyi, araç bakımı yapmak isteyen herkesin bilgisine de sunmaktadır. Satın aldığınız ürünün en doğru uygulama yöntemine, uygulama tüyolarına ve tavsiyelerine boyakoruma.com’un internet üzerindeki tüm iletişim kanallarını takip ederek ulaşabilir, satın aldığınız ürünü etkili şekilde kullanma konusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Boyakoruma.com; Nanolex, Menzerna, Gyeon, Valet Pro, Adam’s Polishes, Wheel Woolies, Auto Finesse, Auto Glym, Soft 99, Gtechniq ve Würth markalarının bayisi ve Koch Chemie markasının tek online satış noktasıdır. Boyakoruma.com üzerinden satılan tüm ürünler distribütör garantisi altındadır. Bu nedenle %100 orijinal ürün garantisi verilmektedir.

Boyakoruma.com üzerinden hafta içi saat 15.00’e kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilir ve Sürat Kargo ile ücretsiz teslimat yapılır. SSL sertifikası ve güvenlik filtreleriyle korunan ödeme sayfası sayesinde boyakoruma.com üzerinden güvenli bir şekilde ödeme yapabilir ve alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yükleniyor